Jsme stále s Vámi. S tvořením člověk zapomíná na vše kolem....

Formy na pletení

PLETENÍ PODLE FORMY

Abychom měli naše dílko - úložný boxík krásně rovny, je dobré plést podle formy někdo třeba je tak zdatný, že tvar udrží sám a před tím klobouk dolu.

Forma může být jak papírová krabice, tak plechové kopyto vyrobené na zakázku v požadovaném tvaru nebo pokud nemáme ani jednu možnost a potřebujeme plést třeba na zakázku daný rozměr můžeme si pomoci třeba stavebnicí od dětí, což je jedna možnost nebo použít kartonové stěny dle daného rozměru a rohy buď plechové nebo plastové ( jsou to rohové lišty, co se používají třeba na sádrokarton ). Oplétat se dá i třeba nafukovací míč, když potřebujeme víko na chlebník nebo truhlík na květiny, kdy ho můžeme uvnitř nechat. A mnoho dalších tvarů. 

Pokud pleteme něco vysokého a nemáme tak vysokou formu a potřebujeme ji popotahovat směrem nahoru, tak ji povytáhneme a mezi výpletem a pod ní protáhneme dráty a uděláme takové jakoby patro.

Kulatá forma

Vypocet kruhu

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení